HODOČAŠĆE FRAMA-e – ugošćavanje u našoj župi, 29. i 30. srpnja 2017.

Na Zajedničkoj sjednici župnih vijeća smo se dogovorili da ćemo se pripremiti i ugostiti mlade hodočasnike koji će biti dva dana u našoj župi. Smještaj je osiguran u prostorima NK Tomislav, Livana. Duhovni program će se odvijati u župnoj crkvi; od 15.00 – 22.00 sata u što je uključena sveta misa u 19.00 sati. Na zajednički duhovni program su pozvani svi mladi iz naše župe od 15 – 30 godina. Ručak će imati u NK Tomislavu a večeru u župnim prostorima. Stoga vas molim draga braćo i sestre da nam pomognete financijski ali i materijalno kako bismo i ovaj puta iskazali gostoprimstvo i gostoljubivost. Mladi će svake nedjelje poslije svetih misa prikupljati vaše darove.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *