ŽUPNE OBAVIJESTI 15. NEDJELJA KROZ GODINU 16. – 23. srpnja 2017.

  1. BLAGDANI U  TJEDNU:

BDM od Brda Karmela – danas

Sv. Ilija, prorok – četvrtak

Sv. Marija Magdalena – subota

 

  1. HODOČAŠĆE FRAMA-e, ugošćavanje u našoj župi, 29. i 30. srpnja 2017

Dolazak u župu u NK Tomislav – 11.00 sati.

Ručak u NK Tomislavu oko 13.00 sati.

Duhovni program u župnoj crkvi od 15.00 – 22.00 sata u što je uključena sveta misa u 19.00 sati. Svi mladi iz naše župe,  koji to žele, pozvani su na sve točke programa.

Zabavni program – izvještaj sa radionica iza večere u župnim prostorima. Odlazak na spavanje oko 22.00 sata. U nedjelju je ustajanje u 05.00 sati i doručak iza kojega hodočasnici kreću prema Dardi.

Stoga vas molim draga braćo i sestre da nam pomognete financijski ali i materijalno kako bismo i ovaj puta iskazali gostoprimstvo i gostoljubivost. Mladi će svake nedjelje poslije svetih misa prikupljati vaše darove.

 

  1. GODIŠNJE KLANJANJE U ŽUPI, 30. srpnja 2017.

To je prilika da kao zajednica zahvalimo Gospodinu za sva dobra koja nam daje. Pozivam vas sve na klanjanje iza svete mise u 10.00 sati ili u 18.30 prije večernje mise. Pozovite nekoga za koga smatrate da bi mu klanjanje pomoglo da se još više približi Gospodinu i župnoj zajednici.

 

  1. HODOČAŠĆE U  MARIAZELL, 7. i 8. listopada 2017. – posjet i Bleiburgu

Prijava za hodočašće je u našem župnom uredu i traje do 1. rujna 2017., a cijena prijevoza je 250,00 HRK koje treba uplatiti kod prijave. Drugih 50 EURO, treba uplatiti odmah ili do 1. rujna 2017. Polazak je u subotu u ranijim jutarnjim satima, dolazak u Mariazell, sveta misa i pobožnosti. Spavanje je u hotelskim dvokrevetnim ili trokrevetnim sobama s večerom i doručkom. U nedjelju iza svete mise u Mariazell-u, polazak je za Bleiburg gdje će biti zajednička kateheza i molitva nakon koje je polazak za Hrvatsku.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *