ŽUPNE OBAVIJESTI 17. NEDJELJA KROZ GODINU 30. srpnja – 6. kolovoza 2017.

  1. BLAGDANI U  TJEDNU:

Sv. Ignacije Lojolski – ponedjeljak

Sv. Alfonz  Marija de Liguori – utorak

Gospa od Anđela – Porciunkula – srijeda

Bl. Augustin Kažotić – četvrtak

Sv. Ivan Marija Vianney –  petak

Snježna Gospa – subota

 

  1. HODOČAŠĆE FRAMA-e – ugošćavanje u našoj župi – osvrt

U našoj je župi gostovalo 80 mladih zajedno s voditeljima ocima franjevcima i časnim sestrama. Lijepa iskustva sa susreta koristit će kako hodočasnicima tako i vjernicima naše župne zajednice, a napose mladima. Srdačno zahvaljujem svima koji su sudjelovali u pripravi za ugošćavanje mladih: NK Tomislavu, pekarnici „MATKO“, kuharicama, mladima naše župne zajednice i vrijednim ženama koje su pripremile kolače. Neka nas sve dobri Bog u zajedničkoj zahvalnosti blagoslovi i čuva.

 

  1. DAN DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI. 5. kolovoza 2017. – sveta misa u 09.00 sati

Kako smo i najavljivali, svi su vjernici pozvani na slavlje svete mise kao i na domjenak pod svodovima župne crkve. Hvala svima koji će doprinijeti slavlju svojim sudjelovanjem i darovima za domjenak. Snježna Gospa neka bdije nad našom Domovinom i  sve nas čuva dajući nam nove poticaje za boljitak života u našoj Domovini.

 

  1. ISPOVIJED ŠTOVATELJA  PRESVETOG  SRCA  ISUSOVA je u petak 4. kolovoza u redovito vrijeme.

 

  1. UPIS MISNIH  NAKANA  ZA  RUJAN 2017. je u nedjelju 6. kolovoza 2017.

 

  1. KRŠTENJE OGLAŠAVA: Kiara Matanovac, kći Domagoja i Ane r. Vidaković.

 

  1. ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ: Mirko Totić i Arijana Vujica.

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *