ŽUPNE OBAVIJESTI 10. – 17. lipnja 2018. DESETA NEDJELJA KROZ GODINU

  1. BLAGDANI U TJEDNU:

     Sv. Barnaba – ponedjeljak

Sv. Antun Padovanski – srijeda

 

  1. SJEDNICA ŽUPNOG  EKONOMSKOG  VIJEĆA, 19. lipnja 2018. u 19.30 sati

Ovime sazivam sjednicu ŽEV-a i pozivam sve članove da se odazovu sjednici.

 

  1. HODOČAŠĆE SV. ANTUNU U TVRĐU, 13. lipnja 2018.

     Naša župa slavi svetu misu u 12.00 sati, a župni zbor animira liturgijsko pjevanje. Ukoliko netko želi hodočastiti pješice do Tvrđe, polazak je ispred župne crkve u 09.30 sati.

 

  1. ZAHVALNICA ZA ZAVRŠETAK ŠKOLSKE GODINE, 17. lipnja 2018. u 10.00 sati

     Na svetoj misi ćemo zahvaliti za uspješno završenu školsku godinu 2017./2018. To je prigoda da se nađu zajedno djeca, roditelji i nastavnici i zajedno zahvalimo za sve darove koje nam Bog daje, a koji će biti ne samo na osobnu korist nego i naše drage Domovine.

 

  1. KRŠTENJE OGLAŠAVA: Noa Skender, sin Dine i Matea-e  r. Romić.

 

  1. ŽUPNI MINISTRANTSKI SASTANAK, 17. lipnja 2018. iza večernje mise

     Priprava za XX. Nadbiskupijski susret ministranata 22. lipnja 2018. u Đakovu će biti tema sastanka. Ovime pozivam sve ministrante na sastanak.

 

  1. III. NACIONALNI SUSRET HRVATSKIH KATOLIČKIH OBITELJI – U SPLITU I SOLINU, 15. i 16. rujna 2018.

Središnje misno slavlje je u nedjelju u 10.00 sati. Organizacija puta je u vlastitom aranžmanu a besplatni smještaj je u obiteljima u Splitu i okolici. Do 5. srpnja je potrebno izvijestiti o točnom broju hodočasnika tj. do tada je zadnja prijava. Ukoliko netko želi poći neka se javi u župni ured radi detaljnijih informacija i uputa..

 

  1. ZAVRŠNICA KMNL-a 7. – 10- lipnja 2018. – zahvala obiteljima za smještaj

     U našoj župi je boravilo 16 mladića sudionika ove  Završnice predvođeni don Mladenom Šutalom iz Mostara i don Rajkom Markovićem, župnikom iz Stolca. Za smještaj se prijavilo 9 obitelji te im ovom prigodom srdačno zahvaljujem za smještaj i gostoprimstvo.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *