ŽUPNE OBAVIJESTI ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU 8. – 15. srpnja 2018.

  1. BLAGDANI U TJEDNU:

Bl. Marija od Propetog Isusa Petković – ponedjeljak

Sv. Benedikt – zaštitnik Europe

Majka Božja Bistrička – petak

 

  1. TRODNEVNICA ZA SVETKOVINU GOSPE KARMELSKE, 13. – 15. srpnja 2018.

     U karmelu sv. Josipa u  Breznici Đakovačkoj slavi se svetkovina BDM od Brda Karmela. Na plakatu možete vidjeti  raspored slavlja trodnevnice i svetkovine. Svetu misu u 19.00 sati na dan svetkovine, predslavi naš nadbiskup Đuro Hranić. Svi vjernici koji to žele, pozvani su na svetu misu.

 

  1. MLADE MISE U NAŠEM DEKANATU, 8. i 15. srpnja 2018.

     Mladu misu u župi sv. Luke u Josipovcu 2, slavi danas vlč. Božidar Nađ, a vlč. Nino Perica slavi u nedjelju u župi Uzvišenja sv. Križa u Retfali. Neka ih prati Božji blagoslov na radost svega našega naroda kojemu će služiti.

 

  1. GODIŠNJE KLANJANJE U NAŠOJ ŽUPI, 30. srpnja 2018. (ponedjeljak)

     To je ujedno i dan posvete naše župne crkve koja se slavila 30. srpnja 1989. godine tj. prije 29 godina. Crkvu je posvetio biskup Ćiril Kos, a župnik je bio Krešimir Borković.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *