ŽUPNE OBAVIJESTI II. NEDJELJA DOŠAŠĆA 10. – 17. prosinca 2017.

1. BLAGDANI U TJEDNU:
Sv. Lucija – srijeda – sijanje božićne pšenice
Sv. Ivan od Križa – četvrtak
Bl. Drinske mučenice – petak
Započinje zimski kvatreni tjedan

2. VELIKA BOŽIĆNA ISPOVIJED U ŽUPI, 14. prosinca 2017.
Sveta ispovijed traje od 10.00 – 12.00 sati i od 16.00 – 18.00 sati.
Prije zornica imamo priliku za svetu ispovijed!

3. BOŽIĆNA ISPOVIJED BOLESNIKA U ŽUPI, 12. i 13. prosinca 2017.
Bolesnike koje redovito obilazim ne treba prijavljivati nego samo one kod kojih
dolazim prvi puta.

4. EUHARISTIJSKO KLANJANJE, 14. prosinca 2017. u 18.00 sati
Nakon završetka velike svete ispovijedi u župi, imat ćemo klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu koje animiraju članovi Šenštatskog pokreta, na čemu im od srca zahvaljujem. Župni zbor mladih animira liturgijsko pjevanje.

5. KARITATIVNI ADVENTSKI PROJEKTI
Srdačno zahvaljujem svim članovima i volonterima župne karitativne skupine koji su osmislili različite projekte za prikupljanje potrepština za našu braću i sestre u potrebi. Hvala i vama draga braćo i sestre na svim darovima!

6. BLAGOSLOV OBITELJI – prijava novih obitelji
Molim nove obitelji koje se do sada nisu prijavile za blagoslov da to učine čim prije. Blagoslov obitelji počinje 28. prosinca 2017. a završava 4. siječnja 2018. Raspored ćemo imati oglašen na oglasnim pločama i internetskim stranicama. Raspored blagoslova ćemo moći ponijeti i svojim obiteljima.

7. RADIJSKI PRIJENOS POLNOĆKE U NAŠOJ ŽUPOJ CRKVI – SASTANAK ODBORA ZA LITURGIJU I MOLITVENI ŽIVOT, 14. prosinca 2017.
HRT – Studio Osijek, direktno prenosi polnoćku iz naše župne crkve. Mi se na to već pripravljamo a detalje ćemo dogovoriti na susretu Odbora za liturgiju i molitveni život koji će se održati iza euharistijskog klanjanja u četvrtak, 14. prosinca 2017.

8. SUSRET S RODITELJIMA KRIZMANIKA, 17. prosinca 2017. iza svete mise u 10.00 sati
Ovime pozivam sve roditelje krizmanika na susret!

9. NEDJELJA CARITASA, 17. prosinca 2017.
„Neka živi duh djelotvorne ljubavi“ – geslo je ove Nedjelje Caritasa.
Tom ćemo se prigodom sjetiti 25. obljetnice osnutka Hrvatskog Caritasa kao i svih djelatnika i volontera kao i svih ljudi dobre volje u kojima živi duh kršćanske djelotvorne ljubavi. Svojim ćemo prilozima i milostinjom pomoći Caritasovo djelo služenja svima u potrebi.

10. KRŠTENJE OGLAŠAVA: Jakob Marić, sin Josipa i Ivane r. Zorić.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *